Konsultacja

Najtrudniejszy jest pierwszy krok. Wypełnij formularz lub zadzwoń, wyprowadzimy Cię ze spirali zadłużenia.

Przyczyn utraty płynności finansowej może być wiele. Niektóre całkowicie nie zależą od nas np. choroba lub nagła utrata pracy, zdarzenie losowe a czasem źle oszacowana zdolność kredytowa lub niewłaściwa inwestycja powoduje, że wpadamy w coraz większe zadłużenia.

Nie czekaj aż do drzwi zapuka komornik, windykator, jeżeli opóźnienie w wykonaniu zobowiązań pieniężnych przekracza trzy miesiące, masz już podstawę do otwarcia postepowania upadłościowego.

Chcesz „rozpocząć od nowa”, spłacić zadłużenie i pozbyć się stresu?

skontaktuj się z nami.

Zaprosimy Cię na spotkanie lub w razie konieczności możemy do Ciebie przyjechać. Zapewniając komfortową atmosferę do rozmowy. Pierwsze spotkanie dla osób, które zdecydują się na współpracę w zakresie doradztwa prawnego jest całkowicie bezpłatne.

Wysłuchamy Twojej historii i przedstawimy rozwiązanie najkorzystniejsze dla Ciebie. Nasza kancelaria jako jedna z niewielu zapewnia tez profesjonalną opiekę psychologów. Jeśli masz takie życzenie psycholog może towarzyszyć nam w trakcie spotkania.

Wiemy w jak trudnej sytuacji się znalazłeś i rozumiemy Twój stres i zniechęcenie. Uzyskasz od nas profesjonalną poradę prawną oraz dodatkowo wsparcie wykwalifikowanego psychologa i innych doradców.

POZWÓL NAM SOBIE POMÓC.

Skontaktuj się z nami

Nowe pole