Opinie

Wraz z mężem w bumie kupiliśmy śliczne mieszkanie na Wilanowie, drogie ale co tam zaszaleliśmy, oboje mieliśmy dobrą pracę i wszystko się układało. Niestety zwolnienia grupowe u męża w firmie i szalony wzrost kursu franka spowodował, że co miesiąc pogrążaliśmy się w coraz większych długach. Byłam załamana, bank zasypywał nas wezwaniami do zapłaty, a znajomi u których pożyczyliśmy pieniądze by opłacić kredyt zaczęli domagać się zwrotów. Nie wiedziałam co robić. Na szczęście w porę skontaktowałam się z firmą MGW, która pomogła mi ogłosić upadłość i dała szansę na nowe życie.

– Magda

Dziękuję za cierpliwie i skutecznie przeprowadził mnie przez proces upadłość. Na pierwszym spotkaniu byłam wrakiem człowieka. Znalazłam tu nie tylko profesjonalną opiekę prawną, ale też pomoc psychologa, dzięki któremu stanęłam na nogi.

– Iwona

Dziękuję za pomoc firmie MGW. Spotkałem się tu ze zrozumieniem, nikt nie oceniał moich błędów. Fachowo i cierpliwie wyjaśnili mi cały proces upadłości konsumenckiej, załatwili wszystkie formalności i dogadali się z wierzycielami.

– Tomek

Miałem pomysł na biznes, jak dla mnie genialny jednak coś poszło nie tak generowałem większe straty niż zyski. By ratować firmę zaciągałem coraz to nowe pożyczki, niestety spirala była nie do zatrzymania. Rosnące długi, telefony od wierzycieli, fiasko inwestycji doprowadziły mnie do załamania nerwowego. Kolega polecił mi bym się skontaktował z firmą MGW i to była najlepsza decyzja w moim życiu.

– Marek

Same słowo dziękuję to za mało. Pomoc prawna, współpraca w sądzie oraz plan spłaty zobowiązań to tylko niektóre sprawy jakie przeprowadziła za mnie firma MGW. Wszystko odbyło się w sympatycznej atmosferze.

– Danuta

Polecam firmę MGW to świetni prawnicy. Pomogli mi stanąć na nogi. Załatwili wszelkie formalności i dogadali się z wierzycielami. Sam proces upadłości trochę trwał, ale satysfakcja z jego zakończenia była jeszcze większa.

– Mateusz