Porady i pomoc prawna na całym etapie postępowania

Proces upadłości konsumenckiej od złożenia wniosku do całkowitego zamknięcia może trwać od 2 do 5 lat. Na każdym etapie postepowania mogą Państwo liczyć na fachową pomoc Radcy Prawnego, wyznaczonego do prowadzenia Państwa sprawy.

Radca prawny przygotuje wszystkie dokumenty, złoży wniosek o otwarcie postępowania upadłościowego, będzie reprezentował Państwa przed sądem i co najważniejsze dbał o Twoje interesy.

Nasza kancelaria zatrudnia radców prawych z wieloletnim doświadczeniem w zakresie upadłości konsumenckiej. Większość postępowań prowadzonych przez nas w zakresie doradztwa dla osób zagrożonych niewypłacalnością zakończyło się otwarciem postępowania upadłościowego. Zapewniamy merytoryczne, osobowe i narzędziowe przygotowanie na najwyższym poziomie. Odpowiednio dobrane zasoby osobowe oraz bogate doświadczenie osób zarządzających sprawiają, że jesteśmy kompetentni oraz skuteczni.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając merytoryczne wsparcie i odpowiedzi na każde pytania. Wysłuchamy i przedstawimy najlepsze rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

Nowe pole